Akcesoria i części do rolet zewnętrznych

DO GÓRY

Zalety elektronicznych systemów sterowania roletami

Piloty do rolet - komfortowa obsługa

Wygodne, bezprzewodowe sterowanie roletami umożliwiają piloty marki Inel oraz Somfy, które znajdziesz w naszej ofercie akcesoriów dla rolet i żaluzji. Cechuje je estetyczny design, wysoka jakość wykonania oraz łatwość instalacji i użytkowania. Z szerokiej gamy urządzeń możesz wybrać to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Jedno okno, całe piętro lub po prostu cały dom - możesz wybrać, ile rolet chcesz obsługiwać jednym pilotem. Możesz też zdecydować się na taki pilot, który umożliwi Ci zaprogramowanie automatycznego podnoszenia i opuszczania rolet - dokładnie wtedy, kiedy będziesz chciał.

Automatyka pogodowa - jasne jak słońce!

A możesz chcesz pójść krok dalej i zainstalować w swoim domu system automatyki pogodowej? Dzięki odpowiednim czujnikom i pilotom w Twoich pomieszczeniach panować będzie taka temperatura oraz takie zacienienie, jakie chcesz.

io-homecontrol® - innowacja dla Twojej wygody i bezpieczeństwa

Zgodnie z najnowszymi trendami, możesz uczynić też swój dom naprawdę inteligentnym i wyposażyć go w technologię io-homecontrol. Akcesoria, które znajdziesz w naszej ofercie, umożliwią Ci bezprzewodowe sterowanie roletami, żaluzjami i innymi urządzeniami w ramach tego systemu komunikacji. Wszystko za pomocą jednego przycisku na pilocie lub smartfonie. Nie ograniczaj się - bądź smart!

DO GÓRY