Rolety zewnętrzne Rybnik cennik

Chcąc ponieść najniższe koszty zakupu rolet, warto wybrać je właśnie na naszej stronie. Produkty dostarczane bezpośrednio przez producenta nie są obarczone dodatkową marżą narzucaną zazwyczaj przez pośredników. Wybierając osłony za pośrednictwem naszego sklepu, klienci otrzymują także największy wybór towarów i fachowe doradztwo specjalistów. Z asortymentem docieramy już do wszystkich mieszkańców Rybnika oraz okolicznych miejscowości.

Całkowity koszt produktu zależy między innymi od wymiarów rolet, jakie będą potrzebne. Jak określić orientacyjną cenę całego elementu? Wystarczy sprawdzić ofertę, jaką przygotowaliśmy na rolety zewnętrzne Rybnik. Cennik pokazuje koszt jednego metra kwadratowego rolety. Dodatkowo proponujemy wybór spośród wielu wariantów. 

Nieco niższe koszty poniesiemy, sięgając po rolety nadtynkowe. Ten wariant montuje się na zewnętrznej elewacji budynku. Bez większego kłopotu można zamontować je już podczas eksploatacji obiektu bez potrzeby wymiany okien. Z większą kwotą wiąże się konstrukcja podtynkowa, na którą lepiej zdecydować się jeszcze podczas wykańczania inwestycji. Takie rozwiązanie jest bardziej estetyczne, ponieważ większość elementów rolety zostaje schowane pod powierzchnią elewacji. Na koszt produktu ma wpływ także to, czy znajduje się przy nim zintegrowana moskitiera, chroniąca przed owadami.

Mierzymy rolety zewnętrzne 

Sporo osób, które nie miały wcześniej styczności z zamawianiem i montażem rolet zewnętrznych, obawia się, że uzyskane przez nie wymiary nie będą dokładne. Może to doprowadzić do sytuacji, w której rolety nie zostaną dopasowane dokładnie do przestrzeni okiennej. W przypadku większej ilości okien osoba odpowiedzialna za zamówienie zwyczajnie może nie mieć możliwości i czasu na wykonanie precyzyjnych wyliczeń.

Firma Roletomat wychodzi naprzeciw klientom i oferuje także usługę profesjonalnego pomiaru. W wyznaczonym terminie nasi pracownicy przyjadą w wybrane miejsce na terenie Rybnika i dokonają niezbędnych pomiarów, a także udzielą fachowego doradztwa. Do dwóch dni dostarczymy przygotowaną ofertę. Co ważne, w przypadku realizacji zamówienia, cena rolet będzie niższa o połowę kosztów usługi pomiarowej.

Montujemy rolety zewnętrzne Rybnik i okolice

Zakup rolet to dopiero pierwszy krok w kierunku bezpiecznych okien. Tylko właściwie zamontowane wyroby dobrze spełnią swoją funkcję. W cenniku na stronie znajduje się także usługa, w ramach której montujemy rolety zewnętrzne. Rybnik i okolice leżą w strefie, która obsługiwana jest przez nasze ekipy serwisowe. Zajmiemy się montażem w budynkach jednorodzinnych, firmach i obiektach usługowych lub handlowych.

W zakres usługi wchodzi także wizyta pomiarowa, która odbędzie się jeszcze przed dokonaniem zamówienia. W następnej kolejności prześlemy ofertę, a po jej akceptacji ustalimy dokładną datę instalacji. Montaż przeprowadzą specjaliści z naszej firmy w wybranym terminie. Na produkty dajemy gwarancję dopasowania i poprawnego zainstalowania.

W przypadku wątpliwości służymy pomocą i doradztwem na terenie Rybnika i pobliskich miejscowości.