Bezdyskusyjnie rolety zewnętrzne zapewniają użytkownikom komfortowy chłód i cień w upalne dni oraz realne oszczędności związane z izolacją. Zrozumiałe jest więc, że w nowym budownictwie rolety planowane są już na etapie projektu, a w istniejących już budynkach systemy osłon okien montowane są często przy okazji termomodernizacji lub innych remontów. Lokatorzy chcą chronić swoją prywatność, a często również mienie, montując rolety jako zabezpieczenie balkonów.

Mieszkańcom Krakowa i okolic proponujemy zamówienie swoich wymarzonych rolet przez intuicyjny i stworzony na podstawie lat doświadczenia konfigurator. System zada nam pytanie dotyczące rozmiaru, typu, rodzaju sterowania czy koloru. Co najważniejsze Roletomat natychmiast poda ostateczną skalkulowaną cenę wybranego układu. Wszystko w dowolnym momencie, bez wychodzenia z domu.

Dzięki fachowej wiedzy i rzetelności możemy z pewnością oferować rolety zewnętrzne, które będą służyć przez wiele lat. Udało się to osiągnąć za sprawą wykorzystywania w produkcji wyłącznie komponentów od sprawdzonych dostawców.

Służymy pomocą i profesjonalnym doradztwem na terenie całego Krakowa i pobliskich miejscowości.