Rolety zewnętrzne Zabrze – dlaczego warto?

Oprócz zapewnienia prywatności czy dodatkowej ochrony przed włamaniem, rolety zewnętrzne w Zabrzu wybierane są również ze względu na inne zalety. Najistotniejsza z nich to oszczędność. Inwestycja w rolety umożliwia dłuższe zachowanie komfortu cieplnego podczas zimy, w efekcie czego opłaty za ogrzewanie maleją w znaczący sposób. Z kolei latem dużo łatwiej utrzymać w domu przyjemny chłód. Warto w tym miejscu podkreślić, że wewnętrzny typ rolet nie daje takiej możliwości. To właśnie sprawia, że rolety zewnętrzne w Zabrzu goszczą dziś w tak wielu domach.

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa typy rolet. Modele podtynkowe montuje się w dopiero powstających budynkach ze względu na konieczność zintegrowania ich z częścią elewacji. Mimo to można je zainstalować także podczas remontów zewnętrznej ściany obiektu. Znakomicie wpisują się w projekty domów energooszczędnych oraz pasywnych. Wytłumiają dochodzący z zewnątrz hałas, ochraniają przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a nawet polepszają bilans energetyczny. 

Drugi popularny model to rolety elewacyjne. Ze względu na prostą budowę są bardzo łatwe w montażu. Wymagają jedynie lekkiej ingerencji w elewację. Posiadają bardzo zbliżone parametry do podtynkowych, ale można je zamontować w dowolnym momencie, a nie tylko podczas wznoszenia inwestycji.

Prezentowane przesłony wyróżniają się funkcjonalnością oraz estetyką. Z jednej strony zabezpieczają okna przed deszczem, gradem, śniegiem czy promieniowaniem UV, a z drugiej – po prostu cieszą oko. Proponowane przez nas rolety zewnętrzne w Zabrzu zaprojektowano w taki sposób, aby przykuwały uwagę swoim niebanalnym wyglądem. Pod tym względem zadbaliśmy o każdy szczegół. W ręce klientów oddajemy zaś decyzję o kolorystyce rolet. Można wybierać pomiędzy kilkunastoma kolorami na niemal każdym elemencie, co daje łącznie kilkadziesiąt różnych kombinacji! Dzięki temu łatwiej dobrać je do aktualnej elewacji budynku.

Rolety zewnętrzne Zabrze cennik – ile kosztują?

W kwestii ceny wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Zabrza. Proponujemy jedną z najatrakcyjniejszych propozycji w całym śląskim regionie. Skąd tak korzystna oferta? Wynika ona z naszego indywidualnego podejścia do zleceń. Cennik rolet zewnętrznych w Zabrzu jest dopasowany do tego, czego potrzebują klienci. Służy temu dostępny na stronie konfigurator. Można w nim wybierać opcje dotyczące:

  • wymiarów wnęki okiennej,
  • sposobu montażu,
  • koloru rolet,
  • wysokości skrzynki,
  • sposobu sterowania,
  • strony obsługi,
  • typu prowadnic

oraz wielu innych. Oznacza to, że kupujący płacą wyłącznie za wymagane przez siebie elementy. Nie występują żadne ukryte koszty lub zawyżone ceny. Z pomocą konfiguratora można łatwo rozeznać się w ostatecznym koszcie zlecenia. Gwarantujemy naprawdę niewielką kwotę za każdy element wyposażenia!

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi roletami zewnętrznymi w Zabrzu oraz jego okolicach. Posiadamy bardzo rozbudowaną ofertę, dzięki której każdy znajdzie produkt dostosowany do własnych potrzeb.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, oferujemy również fachowe doradztwo na terenie Śląska i okolic.