Zapraszamy mieszkańców Zabrza i okolic poszukujących rolet zewnętrznych do zapoznania się z naszą ofertą. Spośród konkurencji wyróżnia nas doświadczenie, a także produkowanie systemów aluminiowych rolet wyłącznie z najwyższej jakości podzespołów sprawdzonych i znanych marek.

Stworzyliśmy niezmiernie przyjazny dla użytkownika konfigurator rolet, aby ułatwić Wam zakup idealnie dopasowanego do oczekiwań produktu w dowolnym momencie. To proste narzędzie, na podstawie wprowadzonego wymiaru, zapyta o kolor oraz sposób sterowania, a następnie natychmiast poda ostateczną cenę wybranej rolety. To niezwykle łatwe!

Nasze systemy doskonale nadają się do montażu w nowym i starym budownictwie, a także w blokach mieszkalnych, nie tylko na parterze. Dzięki temu, każdy może cieszyć się przyjemnym chłodem i cieniem w upalne dni, dodatkową ochroną przed włamaniem czy spojrzeniami zbyt ciekawskich przechodniów. Zafunduj sobie inteligentne sterowanie komfortem we własnym domu. Poznaj nasze nowoczesne rozwiązania szyte na miarę.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, oferujemy również fachowe doradztwo na terenie Śląska i okolic.