Jeśli mieszkasz w Katowicach lub okolicach i szukasz rolet zewnętrznych wykonanych z najwyższej jakości materiałów to dobrze trafiłeś! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdego dnia przygotowujemy aluminiowe pancerze chroniące przed chłodem, upałem czy po prostu zapewniające prywatność we własnym domu. Proponujemy rozwiązania dla nowego budownictwa, istniejących już budynków, a także mieszkań w blokach.

Nasz intuicyjny i niezwykle pomocny kreator pomaga w skonfigurowaniu wymarzonych rolet zgodnie z oczekiwaniami. Pozwala to na szybkie zamówienie rolet o dowolnej porze, bez konieczności wychodzenia z domu. Narzędzie w łatwy sposób przeprowadza przez proces zamówienia, podając na bieżąco koszt skonfigurowanej rolety. Poza wybraniem typu rolety i jej rozmiaru, możemy zdecydować również o jej kolorze oraz sposobie sterowania.

Systemy rolet zewnętrznych produkujemy wyłącznie w oparciu o sprawdzone komponenty wiodących marek. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w branży, dzięki temu możemy oferować niezawodne rolety zewnętrzne dla każdego.

W przypadku dodatkowych pytań służymy fachowym doradztwem na terenie Śląska i okolic.