Części zamienne

W naszym sklepie oferujemy najczęściej wybierane części zamienne do rolet zewnętrznych. Znajdziesz tutaj m.in. drobne, uniwersalne elementy, takie jak: wieszaki flokowane, czy wieszaki zabezpieczające SecuBlock, a także zatyczki i zaślepki do prowadnic. Jeśli posiadasz rolety zewnętrznych sterowane ręcznie, możesz w Roletomat.pl dokupić do nich zwijacze do taśmy - korbowe oraz ręczne, a także taśmę do podnoszenia rolet. Wszystkie elementy możesz dopasować kolorystycznie do osłon w Twoim domu.

DO GÓRY

W naszym sklepie oferujemy najczęściej wybierane części zamienne do rolet zewnętrznych. Znajdziesz tutaj m.in. drobne, uniwersalne elementy, takie jak: wieszaki flokowane, czy wieszaki zabezpieczające SecuBlock, a także zatyczki i zaślepki do prowadnic. Jeśli posiadasz rolety zewnętrznych sterowane ręcznie, możesz w Roletomat.pl dokupić do nich zwijacze do taśmy - korbowe oraz ręczne, a także taśmę do podnoszenia rolet. Wszystkie elementy możesz dopasować kolorystycznie do osłon w Twoim domu.

DO GÓRY

Części do rolet zewnętrznych

Rolety zewnętrze to wyposażenie domu, z którego korzystamy niemal każdego dnia. Tak częste użytkowanie prowadzi do wyeksploatowania niektórych elementów systemu żaluzji. Aby zapewnić ich prawidłowe funkcjonowanie, warto zaopatrzyć się w wysokiej jakości części zamienne do rolet zewnętrznych. Wpływ na stan tego wyposażenia domu mają także czynniki atmosferyczne. Nawet najbardziej odporne, wykonane z wysokiej jakości materiałów żaluzje posiadają elementy, które po pewnym czasie będą wymagały wymiany lub unowocześnienia. Dlatego, jeśli chcemy zachować doskonały stan naszych rolet zewnętrznych, akcesoria umożliwiające ich właściwą pracę powinniśmy od czasu do czasu kontrolować i w razie potrzeby zastępować nowymi. Niektóre elementy są również potrzebne w sytuacji, w której samodzielnie chcemy zamontować lub wymienić roletę na nową – nie każdy zestaw posiada wszystkie niezbędne części.

Zwijacze, taśmy, wieszaki i zaślepki – szeroki wybór akcesoriów do rolet zewnętrznych

Oferta sklepu Roletomat.pl obejmuje części do rolet, dzięki którym błyskawicznie można przywrócić pełną sprawność systemu żaluzji w domu czy biurze lub podnieść komfort jego użytkowania. W naszym asortymencie posiadamy m.in.:

  • zwykłe zwijacze taśmy
  • korbowe zwijacze taśmy
  • wieszaki zabezpieczające
  • wieszaki flokowane
  • taśmy do rolet
  • zatyczki i zaślepki.

Zwijacze taśmy to akcesoria do rolet zewnętrznych, które mogą występować w dwóch wersjach – zwykłej lub korbowej. Oba wykorzystuje się w przypadku modeli z ręcznym podnoszeniem pancerza. Dostępne w naszym sklepie zwijacze to wysokiej jakości elementy, które gwarantują długotrwałe użytkowanie i bezproblemową obsługę. Wyróżniają się niezwykle wytrzymałymi mechanizmami nawojowymi. Mogą być stosowane we wszystkich rodzajach rolet zewnętrznych. Zwijacze są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwo tak dopasować je do wystroju wnętrza, żeby np. nie rzucały się w oczy.

Części do rolet, takie jak wieszaki, stanowią niezbędny element każdego zestawu, ponieważ służą do połączenia pancerza z rurą nawojową. W wyniku częstego opuszczania oraz podnoszenia rolety, elementy te mogą zostać wyeksploatowane i ulec uszkodzeniu. Oferowane w naszym sklepie wieszaki wykonano z trwałych oraz solidnych materiałów, odpornych na działanie czynników atmosferycznych. To gwarancja niezawodnej pracy całego systemu żaluzji. Pasują do profili wszystkich producentów, łatwo je zamontować, a flokowana tkanina, powlekająca wieszak, zabezpiecza pancerz przed porysowaniem. Osoby, które cenią maksymalne bezpieczeństwo i posiadają rolety wyposażone w napędy elektryczne, powinny zwrócić uwagę na wieszaki blokujące SecuBlock. To części do żaluzji zewnętrznych, które zabezpieczają przed ręcznym podniesieniem lub podważeniem opuszczonego pancerza rolety.

Patrząc na rolety zewnętrzne, części na które rzadziej zwracamy uwagę to zaślepki i zatyczki. Te pierwsze zazwyczaj pełnią funkcję estetyczną. Bez zaślepek żaluzja, która opuszczona jest przecież wyróżniającym się elementem fasady domu, przez co może wyglądać na niekompletną. Z kolei zatyczki zabezpieczają pancerz rolety przed wysunięciem z prowadnic. Gdy dostrzeżemy brak którejkolwiek z tych części, warto jak najszybciej zaopatrzyć się w nowe. Asortyment Roletomet.pl obejmuje także bardzo wytrzymałe taśmy do rolet, które łatwo dopasować do wszystkich zwijaczy.

Części zamienne i akcesoria do rolet zewnętrznych od cenionego producenta

Z zewnętrznych żaluzji okiennych korzystamy dziś w domach, szkołach, biurach, restauracjach instytucjach publicznych oraz wielu innych miejscach. Rolety są tak często opuszczane i podnoszone, że ich poszczególne elementy ulegają szybkiemu zużyciu. Aby zapewnić tym mechanizmom długotrwałe funkcjonowanie na odpowiednim poziomie, warto wybierać części do rolet od najlepszych producentów. W naszym sklepie posiadamy akcesoria od znanej niemieckiej firmy SELVE. To gwarancja łatwego montażu oraz solidnych konstrukcji. Wiemy, jak istotne dla codziennego komfortu użytkowania są właściwie dobrane rolety i części zamienne do nich. Dlatego też dbamy o to, aby oferować elementy, które nie zawiodą w każdych warunkach.

DO GÓRY